Начальник Управління Державного агентства рибного господарства у Чернігівській області


Каленюк Микола Михайлович

Біографічна довідка

Каленюк Микола Михайлович народився в селищі Линовиця Прилуцького району Чернігівської області 26 жовтня 1961 року. У 1986 році закінчив Чернігівський державний педагогічний інститут ім.Т.Г.Шевченка за спеціальністю «Початкове військове навчання і фізичне виховання», здобув кваліфікацію «Вчитель початкового військового навчання та фізичного виховання».

З 1986 року працював в освітніх закладах м. Чернігова тренером-викладачем та вчителем фізичного виховання. З 1999 року – директор ООО «Клим», заступник директора «Есті – Чернігів», директор ПВКП «Аджи», з 2006 року – директор комунального підприємства Чернігівської міської ради.

З 2010 року працює в органах рибоохорони: в червні 2010 року призначений на посаду заступника начальника Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Чернігівській області, з жовтня 2012 року перебував на посаді першого заступника начальника Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Чернігівській області.

03 березня 2017 року наказом Голови Держрибагентства призначений на посаду начальника Управління Державного агентства рибного господарства у Чернігівській області.

Нагороджений Почесною Грамотою Державного агентства рибного господарства України, Почесною Грамотою Управління охорони використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Чернігівській області, Подякою Голови Чернігівської обласної державної адміністрації.

Управління Державного агентства рибного господарства у Чернігівській області

Адреса: 14005 м. Чернігів вул. П’ятницька, 69

тел.:+38 (0462) 727-135 , тел/факс:+38 (0462) 727-135

E-mail: chng.rp@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

f y t t t